Töörühmad

Koostöökogu töörühmad 2015     Eesti Maaomavalitsuste Liit
       
Koostöökogu Kurmet Müürsepp kurmetster@gmail.com Antlsa vallavolikogu esimees
Põhiliikmed Ivar Tedrema vald@kambja.ee EMOLi aseesimees, Kambja vallavanem
Vello Jõgisoo vello.jogisoo@harjuytk.ee EMOLi aseesimees, Kose vallavolikogu liige
Toivo Tõnson Toivo.Tonson@poltsamaavv.ee Põltsamaa vallavanem
Priit Lomp priit@haalslava.ee Haaslava vallavanem
Asendusliikmed Raimu Aardam raimu@kihelkonna.neti.ee Kihelkonna vallavanem
Kalevi Kaur kalevi.kaur@suure-jaani.ee Suure-Jaani arendusnõunik
Peeter Sibul peetersibul@gmail.com Veriora volikogu liige
Lauri Luur vallavanem@arevald.ee Are vallavanem
Toomas Väinaste toomas.vainaste@vinnivald.ee Vinni vallavanem
hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm
kaasesimees EMOL Vello Jõgisoo vello.jogisoo@harjuytk.ee EMOLi aseesimees, Kose vallavolikogu liige
Toivo Tõnson Toivo.Tonson@poltsamaavv.ee Põltsamaa vallavanem
Peeter Sibul peetersibul@gmail.com Veriora vallavolikogu liige
Ivar Tedrema ivar.tedrema@kambja.ee Kambja vallavanem
Taimi Saarma taimi.saarma@emovl.ee EMOLi haridusnõunik
Arno Peksar arno@hanila.ee Hanila vallavanem
kultuuri- ja spordivaldkonna töörühm
kaasesimees ELL Priit Lomp priit@haalslava.ee Haaslava vallavanem
Peeter Sibul peetersibul@gmail.com Veriora vallavolikogu liige
Raimu Aardam raimu@kihelkonna.neti.ee Kihelkonna vallavanem
Taimi Saarma taimi.saarma@emovl.ee EMOLi haridusnõunik
Toomas Väinaste toomas.vainaste@vinnivald.ee Vinni vallavanem
Rahanduse ja maksupoliitika töörühm
kaasesimees EMOL Kurmet Müürsepp kurmetster@gmail.com Antsla vallavolikogu esimees
Ivar Tedrema vald@kambja.ee Kambja vallavanem
Ott Kasuri ott.kasuri@emovl.ee EMOLi tegevdirektor
Märt Moll mart.moll@emovl.ee EMOLi rahandusnõunik
Margus Randma margus@sauevald.ee Saue vallavalitsuse rahadusosakonna juhtaja
Sotsiaal-, töö-ja tervishoiu töörühm
kaasesimees EMOL Priit Lomp priit@haaslava.ee Haaslava vallavanem
Raimu Aardam raimu@kihelkonna.neti.ee Kihelkonna vallavanem
Deiw Rahumägi deiw@4kogu.ee Nõva vallavanem
Mailiis Kaljula mailiis.kaljula@emovl.ee EMOL sotsiaalnõunik
Kuno Erkmann kuno.erkmann@paikuse.ee Paikuse vallavanem
transpordi-, teede töörühm
kaasesimees EMOL Ivar Tedrema vald@kambja.ee Kambja vallavanem
Jüri Ott jyri@kullamaa.ee Kullamaa vallavanem
Märt Moll mart.moll@emovl.ee EMOLi rahandusnõunik
Lauri Luur vallavanem@arevald.ee Are vallavanem
IKT töörühm Ott Kasuri ott.kasuri@emovl.ee EMOLi tegevdirektor
Märt Moll mart.moll@emovl.ee EMOLi rahandusnõunik
Kaido Kallikorm kaido@sauevald.ee Saue vallavalitsuse e-teenuste arendusjuht
Keskkonna-ja maatöörühm
kaasesimees ELL Lauri Luur vallavanem@arevald.ee Are vallavanem
Aare Vabamägi aare@emovl.ee EMOLi nõunik
Urve Erikson urve@ivol.ee Tudulinna vallavolikogu liige
Veikko Luhalaid veikko.luhalaid@vaivara.ee Vaivara vallavolikogu esimees
Merle Pussak merle@kose.ee Kose vallavanem
Rait Pihelgas rait@ambla.ee Ambla vallavanem
Karel Tölp karel.tolp@tahkuranna.ee Tahkuranna vallavanem
Vello Lukk vellol@jogevavv.ee Jõgeva valla keskkonna peaspetsialist

 

Kontakt

Sirge 2, Tallinn 10618
Tel 615 0361
Faks 615 0351
E-post: info@emovl.ee

Sündmused

Facebook

Eesti Maaomavalitsuste Liit | Sirge 2, Tallinn 10618 | Tel 615 0361, faks 615 0351, e-post: info@emovl.ee